تعمیر موتور یخچال

تعمیر موتور یخچال و نشانه‌های اطمینان از سالم بودن آن

ابتدا یخچال را از برق جدا کنید و با رعایت نکات ایمنی با خیالی آسوده دست به کار شوید. دو سر سیم های کمپرسور یا موتور یخچال را بررسی کنید و مقاومت آن را با اهم متر اندازه گیری نمایید در حالت نرمال باید مقدار ۶ تا ۸ اهم را نشان دهد در صورتی که میزان مقاومت بالاتر یا پایین تر را نشان دهد نشان از خرابی موتور یخچال است و برای تعمیر یخچال می توانید با مرکز خدمات تکنیک تهران تماس بگیرید و متخصصین ما در اسرع وقت در محل شما حاظر خواهند شد. زیرا تعمیرات موتور یخچال نیاز به تخصص دارد و نباید بدون دانش و تجربه کافی اقدام به تعمیر نمایید.

گاهی اوقات بعد از سال ها استفاده از یخچال بدون انجام سرویس های دوره‌ای متوجه خرابی موتور یخچال شده و از این موضوع بسیار غافلگیر می شوید  باید بگوییم اگر سرویس های دوره ای یخچال به صورت منظم انجام شود شما دیگر غافلگیر نخواهید شد زیرا همیشه مشکلات فنی و قطعات دلیل خرابی موتور یخچال نخواهد بود. به عنوان مثال شما در انجام سرویس های دوره ای یخچال می توانید از خرابی و تعویض موتور یخچال جلوگیری نمایید در صورتی که روغن کمپرسور قبل از سیاه و کدر شدن تعویض شود به موتور آسیبی وارد نمی شود.

بنابراین بهتر است قبل از اینکه یخچال به طور کامل از کار بیافتد به فکر باشید همان طور که گفتیم موتور یخچال یا کمپرسور از قطعات اصلی می باشد و عملکرد آن بر سایر قطعات تاثیر گذار است.

در صورت نیاز فوری به تعمیر وسایل برقی منزل مانند یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و ماکروفر تولید داخل یا خارجی با شماره ۰۹۱۲۵۴۸۲۱۲۴ تکنیک تهران تماس بگیرید. 

این مطالب را هم حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمـاس فـوری با پشتیبانـی
×

پشتیبانی 24 ساعته

×